Porażka w Rejowcu

W spotkaniu 16. kolejki Chełmskiej Klasy Okręgowej Unia Rejowiec pokonała Granicę Dorohusk 4:0.Dla gospodarzy mecz miał dodatkowy podtekst, obecnie trenerem biało-zielonych jest były, wieloletni szkoleniowiec Unii.

Już po pierwszej połowie miejscowi prowadzili trzema bramkami. Po zmianie stron dorzucili jeszcze jedno trafienie. Zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale cztery strzały zmierzające do bramki wybronił bramkarz Granicy - Piotr Kopeć.

Tomasz Sąsiadek - trener Granicy
- Było bardzo miło wrócić do miejsca, w którym spędziłem 10 lat mojego życia. Kibice Unii zaprezentowali nawet przyśpiewkę z moim nazwiskiem. Niestety, z powodu urazów i spraw zawodowych zabrakło aż siedmiu kluczowych zawodników. Nie zagrali: Michał Jabłoński, Michał Kociuba, Bartłomiej Gregorczuk, Bartłomiej Gorzała, Łukasz Ruszkiewicz, Adam Józaczuk i Victor Tsevukh. Ci, którzy zagrali w tym meczu spisali się poniżej oczekiwań.

Unia Rejowiec - Granica Dorohusk 4:0 (3:0)
Bramki: A. Czerwiński 5', W. Rossa 12', Kwiatosz 41' (karny), 67' (karny)

Granica: Kopeć - Swatek, Kogut, Piotrowski, Poznański, Kamola, A. Antoniak, Kulbicki (65' Macegoniuk), D. Sąsiadek, Alikowski, T. Sąsiadek