Ważne zwycięstwo Granicy

W swoim drugim wiosennym spotkaniu Granica zdobyła 3 punkty po zwycięstwie 2:1 nad drużyną Brata Siennica Nadolna. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, ale do ostatnich minut rezultat meczu pozostawał niepewny.

Na początku meczu wynik otworzył Łukasz Piotrowski, który idealnie przymierzył z dystansu i umieścił piłkę w okienku bramki. Na 2:0 podwyższył Bartłomiej Grzegorczuk, wykorzystując podanie grającego trenera Granicy – Tomasza Sąsiadka. Wydawało się, że biało-zieloni pójdą za ciosem, ale to goście zdobyli bramkę kontaktową i jak się później okazało było to ostatnie trafienie w tym meczu.

Po zmianie stron gra się mocno zaostrzyła czego efektem było sporo żółtych i jedna czerwona karta dla zawodnika z Siennicy Nadolnej. Pomimo gry w osłabieniu goście do ostatnich minut walczyli o wywiezienie z Dorohuska choćby jednego punktu.

Granica Dorohusk – Brat Siennica Nadolna 2:1 (2:1)
Bramki: Piotrowski 16′, Gregorczuk 18′ –Suduł 26′

Granica: Kopeć – Piotrowski, Kociuba, Swatek, Kogut, Kamola, Alikowski (26′ Kulbicki), Gregorczuk (19′ Macegoniuk), D. Sąsiadek, Poznański, T, Sąsiadek (65′ Jabłoński)

W kolejnym meczu Granica zmierzy się w Rejowcu z miejscową Unią. Mecz zaplanowano w sobotę, 6 kwietnia 2024 r. o godz. 13:00.