Sparta lepsza od Granicy

Po dobrej pierwszej i słabej drugiej połowie Granica uległa drużynie Sparty Rejowiec Fabryczny 1:2. Tym samym, trapiony kontuzjami zespół Tomasza Sąsiadka doznał już trzeciej porażki w rundzie wiosennej.

W 13 minucie Piotr Poznański wykorzystał niepewna postawę golkipera gości i dał naszej drużynie prowadzenie. Sparta wyrównała tuż przed końcem pierwszej połowie, bo błędzie naszego obrońcy Piotr Kopeć był bez szans. W drugiej odsłonie lepiej prezentowali się goście i w konsekwencji zdobyli bramkę dającą trzy punkty. Granica mogła doprowadzić do wyrównania, ale najlepszej okazji nie wykorzystał Tomasz Sąsiadek.

Granica Dorohusk – Sparta Rejowiec Fabryczny 1:2 (1:1)
Bramki: Poznański 13′ – Świeca 40′, Strug 60′

Granica: Kopeć – Piotrowski, Kociuba, Tsevukh, D. Sąsiadek, M. Antoniak, Kamola, Gorzała, Jabłoński, T. Sąsiadek (78′ Kulbicki), Poznański

W kolejnym meczu Granica zmierzy się w Żółkiewce z miejscowym Hetmanem. Mecz zaplanowano w sobotę, 20 kwietnia 2024 r. o godz. 16:00.