Zapowiedź: Granica - Ruch

W niedzielę, 8 października 2023 r. o godz. 15:00 Granica podejmie na stadionie w Dorohusku drużynę Ruchu Izbica. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 9. kolejki Chełmskiej Klasy Okręgowej.

Faworytem spotkania będą goście, którzy z dorobkiem 18 punktów są wiceliderami tabeli. Granica z zaledwie sześcioma oczkami zajmuje dopiero 11. miejsce, ale biało-zieloni już nie raz pokazali, że z wyżej notowanymi przeciwnikami potrafią grać jak równy z równym.

W niedzielnym spotkaniu wykluczony jest udział Marka Grzywny, który w ostatnim meczu nabawił się poważnej kontuzji, wykluczającej go z gry do końca rundy. Poza tym w drużynie jest kilka mniejszych urazów, ale prawdopodobnie pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera.

Ze spotkania będzie prowadzona relacja z wynikiem na żywo, dostępna na naszej stronie oraz bezpośrednio pod tym adresem, gdzie można także wziąć udział w zabawie w typowanie wyniku.