Bez punktów we Włodawie

W niedzielne popołudnie, biało-zieloni doznali czwartej porażki w bieżącym sezonie, ulegając we Włodawie miejscowej Włodawiance 0:1.

Mecz nie był porywającym widowiskiem, zwłaszcza w pierwszej połowie obie drużyny nie potrafiły stworzyć klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Jedną z niewielu okazji, tuż przed przerwą, wykorzystali gospodarze i jak się później okazało było to trafienie na wagę trzech punktów. W drugiej połowie Granica zagrała lepiej i ambitnie walczyła o zmianę niekorzystnego rezultatu, ale zabrakło skuteczności.

Włodawianka Włodawa - Granica Dorohusk 1:0 (1:0)
Bramka: Gaj 45'

Granica: Kopeć - Ł. Ruszkiewicz (55' Piotrowski), Kogut, Grzywna (60' Tsevukh), Swatek, Słomka (28' Gregorczuk), M. Antoniak, Gorzała (75' Dzieńkowski), Alikowski, Poznański, Jabłoński