Pojedynek ligowych sąsiadów

W najbliższą środę na boiska regionu wybiegną zawodnicy chełmskiej Klasy okręgowej, będzie to jedyna w tej rundzie kolejka rozgrywana w środku tygodnia. W Dorohusku dojedzie do pojedynku zespołów, które w obecnej kampanii grają poniżej swoich oczekiwań. Granica Dorohusk podejmie Unię Białopole.

Oba zespoły po trzech kolejkach mają po 4 punkty w ligowej tabeli. W ostatni weekend gracze z Białopola odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, wysoko (7:2) pokonując Unię Rejowiec, Granica natomiast szczęśliwie zremisowała 1:1 z Tatranem Kraśniczyn. Z uwagi na termin rozgrywania meczu szkoleniowcy mogą nie mieć do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. Mimo to zapowiada się bardzo ciekawy mecz, w którym ciężko wskazać faworyta. Na spotkanie zapraszamy na stadion w Dorohusku we środę 7 września o godz. 17:00.

Wcześniej, bo o 14:45 na murawę wybiegną juniorzy Granicy, którzy podejmować będą Victorię Żmudź.