Beniaminek zawita do Dorohuska

Już w niedzielę Granica zainauguruje rozgrywki chełmskiej okręgówki na własnym obiekcie. Przeciwnikiem zawodników Stanisława Cybulskiego będzie tegoroczny beniaminek Vitrum Wola Uhruska.

Granica rozgrywki rozpoczęła przed tygodniem od porażki 6:2 w Różance z drużyną SPS EKO i była to jedna z większych niespodzianek pierwszej kolejki. Vitrum natomiast pewnie pokonał na własnym terenie Unię Rejowiec 4:2. Pomimo tego zdecydowanym faworytem niedzielnego spotkania będzie Granica. Jeżeli w klubie poważnie myślą o powrocie w szeregi czwartoligowców, to nie można sobie już pozwolić na kolejną stratę punktów z niżej notowanym rywalem. Mecz zostanie rozegrany 28 sierpnia o godz. 15:00 na stadionie w Dorohusku.