Zapowiedź: Granica - GKS

W najbliższą niedzielę, 22 października2023 r., Granica Dorohusk podejmie na własnym obiekcie tegorocznego beniaminka ligi - drużynę GKS Łopiennik. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00.

Goście w swoim pierwszym sezonie w klasie okręgowej radzą sobie całkiem dobrze i z dorobkiem 15 punktów zajmują 7. miejsce w ligowej tabeli. Granica ma o 6 oczek mniej i będzie chciała, w każdym z trzech pozostałych do rozgrania w tym roku spotkań, zainkasować komplet punktów.

W niedzielę czeka nas ciekawe i zacięte spotkanie, ponieważ w zespole z Łopiennika znajdziemy zawodników, którzy przez długi czas reprezentowali biało-zielone barwy. Zaskoczeniem może być też obsada w bramce naszej drużyny, wobec przymusowej pauzy Piotra Kopcia za czerwoną kartkę w ostatnim meczu.

Ze spotkania będzie prowadzona relacja z wynikiem na żywo, dostępna na naszej stronie oraz bezpośrednio pod tym adresem, gdzie można także wziąć udział w zabawie w typowanie wyniku.