Pucharowa środa w Dorohusku

W najbliższą środę, 21 września 2022 r. o godz. 15:30 Granica zmierzy się na stadionie w Dorohusku ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Mecz zostanie rozegrany w ramach 1/4 finału Pucharu Polski LZPN w okręgu chełmskim.

Zdecydowanym faworytem potyczki na pewno jest obecny IV-ligowiec. Dla zawodników z Rejowca Fabrycznego będzie to dopiero pierwszy mecz w tych rozgrywkach, natomiast biało zieloni zdążyli we wcześniejszych rundach wyeliminować: Chełmiankę II, Włodawiankę i Ruch Izbica. Sporym osłabieniem naszej drużyny będzie brak najlepszego strzelca drużyny - Patryka Gierczaka, który musi odbyć pauzę za dwie żółte kartki w rozgrywkach pucharowych. Dodatkowo środowy termin meczu i wczesna godzina jego rozgrywania może sprawić, że nie wszyscy zawodnicy będą mogli wystąpić w tym spotkaniu. Pomimo tego zespół Grzegorza Świderskiego jest w stanie sprawić niespodziankę i powalczyć o awans do półfinału. Spotkanie będzie też dobrą okazją, zwłaszcza dla młodych zawodników, do sprawdzenia swoich umiejętności na tle wyżej notowanego rywala.

Ze meczu będzie prowadzona relacja z wynikiem na żywo, dostępna na naszej stronie.