Ostatni sprawdzian oblany

W ostatnim meczem kontrolnym, przed startem rundy wiosennej Chełmskiej Klasy Okręgowej, Granica uległa ligowemu rywalowi – Victorii Żmudź 2:3.

Dla zawodników Arkadiusza Słomki, który przejął obowiązki trenera po rezygnacji Grzegorza Świderskiego, była to pierwsza przegrana w okresie przygotowawczym. We wcześniejszych trzech sparingach biało-zieloni zanotowali trzy wygrane, pokonując: Hutnik Ruda-Huta 5:2, Unię Białopole 5:1 oraz Sawenę Sawin 9:2.

Zimą nie doszło wielu zmian kadrowych w szeregach naszej drużyny. Treningów z drużyną nie wznowił Patryk Gierczak. Po półrocznej przerwie powrócił za to Damian Kamola, a do grupy zawodników młodzieżowych dołączył bramkarz – Dawid Kiryczuk.

O pierwsze ligowe punkty nasi zawodnicy powalczą już za tydzień. W niedzielę, 26 marca 2023 r. podejmą na stadionie w Dorohusku drużynę Ruchu Izbica. Początek spotkania o godz. 15:00.