Odłożona inauguracja

W najbliższą niedzielę, 21 sierpnia br. Granica powalczy o pierwsze ligowe punkty w sezonie 2022/2023 Chełmskiej Klasy Okręgowej. Początek spotkania z Hetmanem Żółkiewka o godz. 16:00.

Zaplanowany na minioną sobotę mecz w Izbicy, nie odbył się z powodu złego stanu boiska. Po obfitych opadach atmosferycznych, murawa nie nadawała się do gry i zawody przeniesiono na środę, 31 sierpnia br. W związku z tym, podopieczni Grzegorza Świderskiego sezon rozpoczną spotkaniem przed własną publicznością, podejmując Hetmana Żółkiewka. Goście mają już za sobą pierwszy mecz, w którym ulegli Unii Rejowiec 4:5.

Obecnie ciężko wskazać faworyta niedzielnej potyczki, dopiero po kilku rozegranych kolejkach będzie można powiedzieć na co w bieżącej kampanii stać każdą z drużyn. Do Granicy w letniej przerwie dołączyło kilku graczy, którzy powinni wzmocnić zespół i sprawić, że biało-zieloni w każdym meczu będą walczyć o pełną pulę.

Ze spotkania będzie prowadzona relacja z wynikiem na żywo, dostępna na naszej stronie.