Młodzicy i trampkarze na turnieju halowym

W weekend 2 i 3 grudnia br. nasze drużyny młodzików i trampkarzy wzięły udział w jubileuszowym turnieju halowych w ramach obchodów 100-lecia Włodawianki Włodawa.

W sobotę, na parkiecie hali sportowej we Włodawie rywalizowali młodzicy. Nasza drużyna w 10-zespołowej stawce uplasowała się na 10. miejscu, zbierając bezcenne doświadczenie w konfrontacji z bardziej ogranymi na tego typu wydarzeniach rywalami. Wyniki spotkań:

Granica Dorohusk – Victoria Żmudź 0:1
Granica Dorohusk – Agros Suchawa 0:2
Włodawianka – Granica Dorohusk 1:1 (Bramka: D. Neścior)
Granica Dorohusk – Olimpia Jabłoń 0:3
Mecz o 9. miejsce: Granica Dorohusk – Sinko Energy Bezek 1:3 (Bramka: Czuluk)

W niedzielę do zmagań przystąpili trampkarze, po trzech przegranych meczach nasza drużyna potrafiła się odbudować i zwyciężyć w dwóch kolejnych spotkaniach, ostatecznie zajmując 5. Miejsce na 8 rywalizujących zespołów. Wyniki spotkań:

Granica Dorohusk – Kłos Gmina Chełm 0:7
Granica Dorohusk – Niedźwiadek Chełm 0:4
Granica Dorohusk – Orlęta II Łuków 1:4 (Bramka: D. Neścior)
Półfinał o 5. miejsce: Granica Dorohusk – Kłos II Chełm 1:0 (Bramka: D. Neścior)
Finał o 5. miejsce: Granica Dorohusk – Orlęta II Łuków 2:1 (Bramki: Świdroń x2)

Opiekunem naszych drużyn młodzieżowych był trener Łukasz Piotrowski.