Inauguracja rundy wiosennej w Dorohusku

Już w niedzielę, 26 marca br. Granica Dorohusk rozegra pierwsze spotkanie rundy wiosennej Chełmskiej Klasy Okręgowej. Na stadionie w Dorohusku podejmie Ruch Izbica. Początek spotkania o godz. 15:00.

Na półmetku rozgrywek drużyna z Izbicy plasuje się na 5. miejscu z 13-sto punktową przewagą nad naszym zespołem. Faworytem meczu wydają się goście, ale pierwsze kolejki po zimowej przerwie zazwyczaj na nowo weryfikują układ sił w ligowej tabeli. Biało-zieloni w obecnym sezonie już dwukrotnie mierzyli się z drużyną z Izbicy, w pucharowym starciu byli górą - zwyciężając 6:2, ale w spotkaniu ligowym musieli uznać wyższość rywala przegrywając 0:1.

W niedzielnym spotkaniu nie zagrają: Piotr Poznański - pauzujący za żółte kartki i Michał Niemiec - kontuzja kolana.

Z meczu będzie prowadzona relacja z wynikiem na żywo, dostępna na naszej stronie.