Granica zagra z Ogniwem

W najbliższą sobotę, 27 maja 2017 r. o godz. 17:00 na Stadionie w Dorohusku Granica podejmie Ogniwo Wierzbica. Goście znajdują się niżej w ligowej tabeli od naszego zespołu, ale wiosną są drużyną nieobliczalną i do Dorohuska przyjadą z zamiarem zgarnięcia pełnej puli.

Co prawda w zaległym, rozegranym w środę meczu ze Spółdzielcą Siedliszcze, Ogniwo musiało uznać wyższość rywala, ale w bieżącej kampanii potrafiło pokonać nawet Start Krasnystaw. Granica będzie miała dobrą okazję do podreperowania dorobku punktowego, oprócz pauzującego za żółte kartki Niemca, Arkadiusz Słomka będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników. W poprzednim spotkaniu obu drużyn górą byli nasi gracze, pokonując zespół z Wierzbicy 2:0.