Bez niespodzianki w Dorohusku

Start Krasnystaw pewnie pokonał Granicę 4:1 i zachował nadzieje na awans do IV ligi. Mecz w Dorohusku rozstrzygnął się już w pierwszej połowie.

Faworyzowany Start w pierwszym kwadransie gry oddał inicjatywę gospodarzom. Gracze Granicy częściej przebywali przy piłce i mieli kilka dobrych okazji bramkowych. Jednak to przyjezdni zdobyli trzy szybkie gole, które ustawiły mecz. W 39 minucie Granica zanotowała kontaktowe trafnie. Piłkę do siatki rywali skierował Miksza, najlepszy strzelec naszego zespołu tą bramką pożegnał się z kibicami z Dorohuska. Z powodów zawodowych nie będzie już kontynuował przygody z piłką. Tuż przed gwizdkiem na przerwę padł jeszcze czwarty gol dla Startu, który ustalił wynik spotkania. Po zmianie stron na boisku nie wydarzyło się już nic ciekawego.

W sobotę, 24 czerwca o godz. 17:00 w Izbicy Granica rozegra ostatni mecz sezonu 2016/17 z miejscowym Ruchem, bez względu na wynik tego spotkania zakończy jednak rozgrywki Chełmskiej Klasy Okręgowej na siódmym miejscu w tabeli.

Granica Dorohusk – Start Krasnystaw 1:4 (1:4)
Bramki: Miksza 39′ – Szponar 23′, 28′, 30′, 43′

Granica: Kopeć – Lutruk (57′ Niemiec), Zagoła, Słomka, Oleszczuk, Biniuk , Swatek, Okoń (80′ Koguciuk), Giedz, Maliszewski, Miksza (54′ Sokołowski)