EKO Różanka Gospodarze

Emil Mikulski

Utworzono:

13.09.2016

Faworyt meczu był jeden - EKO Różanka. Nikt nie spodziewał się innego wyniku niż wysokie zwycięstwo gospodarzy, oczywiście nikt poza zawodnikami Vitrumu, którzy zagrali bardzo ambitnie. - Stanęliśmy na wysokości zadania i powinniśmy dziś nawet wygrać z liderem - uważa Roman Wielgus, kierownik Vitrumu. Drużyna z Woli Uhruskiej w 16 min. objęła prowadzenie. Pięknym strzałem z 15 metrów popisał się Kacper Węgliński i Andrzej Macieńko skapitulował. Gospodarze próbowali odrobić straty, mieli optyczną przewagę, ale nic z tego nie wynikło. Uratował ich dopiero grający trener Sławomir Skorupski. - Dzielnie rozbijaliśmy ataki Różanki, dobrze bronił Skrypczuk. Aż przyszła 81 minuta. Napastnik gospodarzy strzelił z główki, piłka potoczyła mu się po ręku, co zmyliło naszego bramkarza. Futbolówka wpadła do siatki, ale sędzia na początku gola nie uznał. Zrobił to dopiero po konsultacji z liniowym. Naszym zdaniem niesłusznie, wszyscy widzieli, że tam było zagranie ręką! - podkreśla Wielgus.

Wiadomości (utwórz nową)