Zwycięstwo na koniec rundy

Trzy punkty dopisała do swojego dorobku Granica Dorohusk w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej obecnego sezonu. Dzięki zwycięstwu nad Frassati Fajsławice, biało-zieloni przerwę zimową spędzą na 10. pozycji w ligowej tabeli.

Sobotnie spotkanie nie należało do porywających widowisk, a gra toczyła sie głownie w środkowej strefie boiska. Prowadzenie Granicy dosyć szybko dał Bartłomiej Gorzała. Na przerwę biało-zieloni schodzili już z dwubramkową zaliczką, po golu Piotra Poznańskiego. Poznański mógł pokusić się o jeszcze jedno trafienie, ale w kolejnej dogodnej sytuacji trafił tylko w słupek.

Od początku drugiej połowy dużo lepiej zaczęli prezentować sie goście, ale dobrze grająca defensywa naszej drużyny przerywała akcje wysoko przed polem karnym. Trzecią bramkę dla biało-zielonych zdobył Paweł Alikowski, ładnym uderzeniem z rzutu wolnego. Wysokie prowadzenie wprowadziło trochę dekoncentracji w szeregi naszej drużyny, co wykorzystali przyjezdni zdobywając honorowe trafienie.

Granica Dorohusk - Frassati Fajsławice 3:1 (2:0)
Bramki:
Gorzała 8', Poznański 28', Alikowski 75' - Robak 78'

Granica: Bożek - Piotrowski, Kogut, Kociuba, Ł. Ruszkiewicz (29' Tsevukh), Kamola, M. Antoniak, Alikowski (80' Czuluk), Gorzała (56' A. Antoniak), Poznański, Gregorczuk